×

Ostrzeżenie

JFile::read: Nie można otworzyć pliku: https://api.flickr.com/services/rest/?method=flickr.photosets.getPhotos&photoset_id=72157672997458764&format=json&media=photos&per_page=20&api_key=ff830b97edbcfa60ca075226da0c915c&nojsoncallback=1&extras=date_upload,date_taken,owner_name,original_format,last_update,tags,o_dims,views,media,path_alias,url_sq,url_t,url_s,url_m,url_o.

czwartek, 24 listopad 2016

Pierwsze posiedzenie Gabinetu Cieni

17 listopada poznaliśmy ministrów i wiceministrów w Gabinecie Cieni Platformy Obywatelskiej, dzisiaj w Sejmie  odbyło się jego pierwsze posiedzenie.

Posiedzenie miało charakter organizacyjny. Przedstawiony został rzecznik Gabinetu Cieni - został nim Bartosz Arłukowicz.

Niedługo poznamy również innych ekspertów, którzy dołączą do zespołu. Każdemu z gabinetów doradzać będzie były lub obecny euro poseł i samorządowiec. Pracę gabinetów koordynować będzie sekretarz. Dzięki temu działania będą harmonijne i skoordynowane. Oprócz recenzji rządu, ministerstwa będą przedstawiać własne rozwiązania oraz tłumaczyć Polakom ustawy PiS w taki sposób, aby były jak najbardziej zrozumiałe dla wszystkich obywateli.

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odwiedzają wszystkie regiony Polski w ramach spotkań obywatelskich. Podczas spotkań rozmawiają z mieszkańcami na temat bieżących problemów i wyzwań, które mogłyby polepszyć sytuację ich regionów. W wyniku  tych rozmów będą przygotowane przez członków gabinetu rozwiązania legislacyjne. Gabinet Cieni pracuje już nad podsumowaniem pracy pierwszego roku wszystkich ministerstw - każdy z resortów zostanie zrecenzowany na konferencjach prasowych, które organizowane będą w poniedziałki, środy, czwartki i piątki. Wszystkie resorty zostaną podsumowane do końca 2016 roku.

Posiedzenia będą się obywały co wtorek o godzinie 13:00, w tygodniach sejmowych posiedzenie mogą być przesunięte na inne terminy. Już w niedzielę zapraszamy na konferencję Gabinetu Cieni w Sopocie, gdzie podsumowane zostaną efekty pracy ministra zdrowia.

 

Galeria

{gallery}https://www.flickr.com/photos/platformaobywatelskarp/albums/72157672997458764{/gallery}